/// Elektronik Sigara Kullanımı


Elektronik Sigara kullanılmadan önce pillerinin mutlaka tamamen şarz edilmesi gerekir. Şarzı dolu pil atomizere monte edilir, kartuş paketinden 1 adet kartuş alınıp atomizerin üst kısmına itilerek takılır.Sigarayı Bırakma Önerisi

Sigarayı bırakmak istiyorsanız en büyük yardımcınız elektronik sigara olacaktır. Elektronik sigara ile sigarayı bırakmanız için şu tavsiyelere uymanız yararınıza olacaktır.

Elektronik sigarayı kullanmaya başladığınızda sigarayı bırakmayı gerçekten istemeniz gerekmektedir. İlk bir hafta kendinize yasak koymayın çok zorlandığınızda gerçek sigara içebilirsiniz. Bir hafta dolduktan sonra sadece elektronik sigara kullanmaya gayret edin. İlk hafta dolana kadar yüksek seviye nikotin, ikinci ve üçüncü hafta orta seviye, dördüncü hafta ise düşük nikotin seviyeli kartuş kullanın. Bir ay dolduktan sonra ise nikotinsiz kartuşa devam etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bizden elektronik sigara almış ve sigarayı bırakmış kullanıclarımızdan aldığımız bilgilere göre ortalama 2 ayda sigarayı ve elektronik sigarayı tamamen bıraktıklarını söylemektedirler. Unutmayın verilecek kararları da uygulanacak kuralları da siz belirleyeceksiniz.

/// Ego-T Kullanım ve Kurulumu


Elektronik Sigara Ego-T Kurulumu 1

1. Pil ve atomizer iyice birleşene kadar çevirilerek monte edilir.

Elektronik Sigara Ego-T Kurulumu 2

2. Yeni ağızlık açılır ve ağızlığın kapakçığı çıkartılır.

Elektronik Sigara Ego-T Kurulumu 3

3. Ağızlık, E-Likit şişesi ile damlatılarak taşmayacak miktarda doldurulur ve ağızlığın kapakçığı kapatılır.

Elektronik Sigara Ego-T Kurulumu 4

4. Dolum yapılan ağızlık, atomizere takılır ve Ego-T kullanıma hazırdır.

Elektronik Sigara Ego-T Kurulumu 5

5. Ego-T pili üzerinde bulunan düğmeye basılı tutularak 3 saniye sürecinde hafif güçte nefes çekimi yapılır.

Elektronik Sigara Ego-T Kurulumu 6

6. Ego-T pili, Usb şarj aparatına takılır ve bilgisayar ortamında şarj edilir. Usb şarj aparatı, duvar aparatına takılarak, priz ortamında da şarj edilebilir.

Not: Ego-T pili boşaldığında, ego pil düğme ışığı yanıp sönme uyarısında bulunur.

/// Ego-T Genel Kullanım Bilgisi


Ağızlıklar, içerdiği e-likitler tükendiğinde su ile temizlenip yeniden dolum yapılarak kullanılabilir.
Piller tamamen boşalmadıkça şarj edilmemesi pil ömrünü uzatır.
Pil ve usb şarj aparatı birleşim noktalarında toz, kir veya likit var ise silinip, temiz tutulmaldır.
Yüksek güçte veya ardarda nefes çekimi yapılırsa atomizer ısınacağından, olası ısınma sonrası atomizer dinlendirilmelidir.
Atomizer ömrünü maksimum süreçte kullanmak için nefes çekimleri 3-4 saniye uzunlukta ve hafif nefes gücünde yapılmalıdır.

Önemli Not: Ego-T, e-likit dolumu yapılmadan performans üretemez, likitsiz ağızlık kullanımı atomizere ciddi hasar verir ve atomizerin ömrünü kısaltır.

Sitemizde bulunan tüm elektronik sigaralar 6 ay garantili olup, tüketilen sarf malzemeleri (Kartuş ve Atomizer) garanti kapsamı dışındadır.

Copyright © 2012 Elektronik Sigara - Tüm hakları saklıdır.